EN SL

Biotska pestrost na naših vrtovih

Biotska pestrost na naših vrtovih

Delavnica za vse, ki želijo na svoj vrt, vrtiček ali balkon vnesti čim več pestrosti in privabiti več življenja. Na delavnici bomo predstavili plodovite, dišeče in medonosne rastline, ki privlačijo ptice, metulje, čebele in druge žuželke, jim nudijo hrano, zavetje in dom. S sajenjem takih rastlin v naše vrtove popestrimo okolico našega doma, sočasno pa povečujemo tudi biotsko raznovrstnost širše okolice. Predstavitvenemu delu bo sledila delavnica izdelovanja »hotelov za žuželke« iz naravnih materialov, ki ga bodo udeleženci delavnice lahko s seboj odnesli domov na svoj vrt. Delavnica bo primerna tudi za otroke.

Bodi zeleno aktiven

Želite biti obveščeni o aktualnem zelenem dogajanju v Ljubljani?
Prijavite se na e-novice, ki jih bomo pošiljali vsaj dvakrat mesečno.